img

Do czego naprawdę służy biurko z ławką?

Kiedy słyszysz pojęcie "biurko", czy naprawdę wiesz, co przychodzi Ci do głowy? Zazwyczaj siadamy na ławkach, co może nieco mylić z tym pojęciem!

Najprościej rzecz ujmując, biurka typu bench mogą mieć dwa zastosowania - po pierwsze, biurko typu bench może być typowym biurkiem biurowym. Konfiguracja składa się z kilku pojedynczych biurek, dzięki czemu powstaje długi, prostokątny kształt, który może być wykorzystywany nawet jako współczesny stół do posiedzeń zarządu.
Po drugie, biurko z ławką może być również bardzo użytecznym elementem wyposażenia do pracy zespołowej.

W wielu miejscach pracy wykorzystuje się biurka typu bench, ponieważ są one wielofunkcyjne, a także stanowią świetny sposób na zbliżenie ludzi i pomagają w dzieleniu się pomysłami. Biurka te są zazwyczaj wyposażone w gniazda zasilania (porty kablowe), ekrany dzielące, podbiurkowe kontenery i mogą być fantastycznym dodatkiem do sal konferencyjnych lub miejsc współpracy. Są one również bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o oszczędność miejsca i z łatwością mieszczą się pod oknem lub pod ścianą, w przeciwieństwie do okrągłych stołów biurowych, które są trudniejsze do ustawienia.

Te statystyki są dość mocne - 37% ankietowanych stwierdziło, że głównym powodem, dla którego zostają w firmie, jest zespół, z którym pracują. Jeśli chcesz zatrzymać najlepszych pracowników, kluczowa jest praca zespołowa i współpraca. Mając to na uwadze, stworzenie idealnej przestrzeni do współpracy jest kluczowe. Jeśli nie jesteś pewien, jak to wszystko zmieścić, skorzystaj z pomocy projektantów przestrzeni biurowej, którzy udzielą Ci wielu porad - nie szukaj wymówek!

Czy masz biurka z ławkami w swojej przestrzeni do pracy zespołowej? Daj nam znać, co o nich myślisz.

 

Rafał Poniedziałek

Redakcja smolinski-foto.pl

Zobacz również